Veřejné pečení, Restaurant day a koncert Tara Fuki 19.8. 2017

Srdečně zveme na srpnové veřejné pečení a oblíbený Restaurant day, který začíná již tradičně v 11 hodin. Pokud by se i Vám líbilo pro změnu uvařit pro ostatní, kontaktujte mě prosím na tel: 731921553 (Renata Vavreková) pro více informací. Velmi  oceníme, pokud se k nám budete chtít přidat také v šetření přírody a minimalizaci odpadu tím, že si přinesete svoje „nejednorázové“ nádoby a příbory na podávané dobroty. Děkujeme, že Vám to není jedno :-)

Do chlebové pece budeme sázet kolem poledne, takže kromě lahůdek od našich kuchařských nadšenců můžete ochutnat i voňavé pečivo ze štolmířské chlebové pece.

Tentokrát jsme pro Vás připravili také hudební lahůdku, kterou byste si rozhodně neměli nechat ujít. Podařilo se nám zajistit vystoupení světoznámé dvojice violoncellistek Tara Fuki, které si můžete vychutnat v jedinečné akustice štolmířského kostela sv. Havla od 18:30. Neváhejte si rezervovat svojí vstupenku na tel. 731 921 553 (R. Vavreková) nebo  na tel. 774 650 198 (J. Stuchl), neboť kapacita je omezená. Doporučené vstupné je 250,-Kč.  (Více info viz. příspěvek výše.)