Tým M’am’aloca

Úvod / Tým M’am’aloca
Jiří Stuchl – ředitel organizace M’am’aloca

jiri.stuchl@mamaloca.cz
+420 774 650 198

Zakladatel organizace s duchem vizionářským. Neutěšitelný chrlič ...

Zakladatel organizace s duchem vizionářským. Neutěšitelný chrlič nápadů a projektů, kterého baví nejen projekty vymýšlet, ale i fyzicky realizovat. Jako ředitel organizace se stará o tým, jeho motivaci, naplňování vizí a cílů. Pro organizaci žije téměř každým dnem. Když se pro něco nadchne, těžko ho odradíte před dosažením požadovaného. Přesto je kamarádský, upřímný a férový.

Tereza Stuchlová – vedoucí aktivit pro předškolní mládež
Spoluzakladatelka organizace. Nejen životní partnerka Jiřího Stuchla ...
Spoluzakladatelka organizace. Nejen životní partnerka Jiřího Stuchla, ale i skromná a pracovitá vedoucí vzdělávací sekce. Podílí se na tvorbě strategie rozvoje organizace od počátku existence. Má na starosti týmy v dětských skupinách, příměstských táborech a navazujících aktivitách. Vždy usměvavá a nabitá energií.
Rudolf Rak – lektor IT klubů Život online

rudrak.kurzy@email.cz
+420 732 589 213

Pro M’am’aloca o. p. s. zajišťuji chod klubů ICT pro seniory v Kolíně a v Českém Brodě ...

Pro M’am’aloca o. p. s. zajišťuji chod klubů ICT pro seniory v Kolíně a v Českém Brodě. Kluby jsou místem setkávání pro seniory, kteří se chtějí seznámit s počítači, tablety a chytrými telefony, zdokonalit se v jejich používání nebo potřebují pomoc při řešení problémů s jejich fungováním. Činnost klubů je také zaměřena na podporu aktivního života seniorů pořádáním společných výletů, prohlídek památek v regionu a návštěv společenských akcí.

Vladimír Salamánek – lektor Za včelami do sadu

+420 728 950 590

Vláďa je pozitivní, tvořivý a pracovitý člověk, který má rád přírodu ...

Vláďa je pozitivní, tvořivý a pracovitý člověk, který má rád přírodu. Jako včelař hospodaří s cca 50 včelstvy v malém rodinném včelařství již šestým rokem. Rád o včelách hovoří a seznamuje všechny, kdo rádi poslouchají, s jejich životem, chovem a vším, co toto staré řemeslo obnáší. Kromě včelaření se věnuje i myslivosti a kynologii. Současně je zemědělcem, strážníkem městské policie, ale hlavně otcem tří dětí, který si se vším poradí. V M´am´aloca vede výukový program pro školy Za včelami do sadu.

Jitka Růžičková – účetní

+420 777 152 787

 

Jitka pro organizaci zajišťuje chod financí a účetnictví. Všem vizím, plánům...
Jitka pro organizaci zajišťuje chod financí a účetnictví. Všem vizím, plánům a projektům přiděluje reálná čísla a základy, bez kterých se v systému nedá existovat. Spolupracuje s auditory a finančními poradci. Jejím výsledkem jsou bezproblémové dotační i veřejnosprávní kontroly.
Jitka Baumruková – koordinátorka programů Erasmus+
Jitka je kreativní, multilingvistická a společenská výtvarnice ...

Jitka je kreativní, multilingvistická a společenská výtvarnice, která v organizaci kromě lektorské činnosti zajišťuje koordinaci projektů Erasmus+. Nejlépe se cítí v prostředí ateliéru a své kuchyně obklopena muzikanty a kreativci všeho druhu. Její empatii a komunikační schopnosti ocení jak distingovaní muži, tak ezoterické dámy ze všech koutů světa.

Pavla Hubáčková – lektorka řemeslných kurzů
Vendula Šolcová - lektorka Cesta za chlebem

+420 723 416 542

 

Antonín Tóth – dobrovolník
Markéta Rücklová - pečovatelka v DS Palomita
Jsem z Českého Brodu, mám ráda práci s dětmi, a proto pracuji jako ...

Jsem z Českého Brodu, mám ráda práci s dětmi, a proto pracuji jako pečovatelka v La Palomita. Mojí hlavní zálibou je má rodina, mám ráda ruční práce, kreslení, malování, což se mi hodí při mé práci s dětmi. Mezi moje další oblíbené činnosti patří vaření, cestování, četba, hudba, film, divadlo.

Veronika Pivoňková - pečovatelka v DS Palomita
Narodila jsem se v Českém Brodě v roce 1995. Po gymnáziu jsem vystudovala ...

Narodila jsem se v Českém Brodě v roce 1995. Po gymnáziu jsem vystudovala Vyšší odbornou školu sociálně právní, poté Vysokou školu zdravotníctva a sociálnej práce v Příbrami. Nyní studuji tutéž školu na magisterském studiu. V La Palomita pracuji na plný úvazek od roku 2018. Měla jsem štěstí, že jsem našla hned napoprvé práci, která mě baví a naplňuje, což si myslím, že je jeden ze základních kamenů pro šťastný život.

Lenka Nesvedová - pečovatelka v DS Na Sadu
Práce s dětmi je pro mě každodenní výzvou a radostí. Jsem ráda, že ...

Práce s dětmi je pro mě každodenní výzvou a radostí. Jsem ráda, že mohu své nabyté vědomosti a zkušenosti dále předávat a pomáhat tak formovat nové plnohodnotné bytosti.

Pavlína Kvintusová - pečovatelka v DS Na Sadu
Práci v dětské skupině Na Sadu jsem si vybrala, protože ...

Práci v dětské skupině Na Sadu jsem si vybrala, protože mám ráda děti. Jsem maminkou pěti dětí. Mám ráda přírodu, zvířata a četbu.