Tým M’am’aloca

Úvod / Tým M’am’aloca
Jiří Stuchl – ředitel organizace M’am’aloca

jiri.stuchl@mamaloca.cz
+420 774 650 198

Zakladatel organizace s duchem vizionářským. Neutěšitelný chrlič ...

Zakladatel organizace s duchem vizionářským. Neutěšitelný chrlič nápadů a projektů, kterého baví nejen projekty vymýšlet, ale i fyzicky realizovat. Jako ředitel organizace se stará o tým, jeho motivaci, naplňování vizí a cílů. Pro organizaci žije téměř každým dnem. Když se pro něco nadchne, těžko ho odradíte před dosažením požadovaného. Přesto je kamarádský, upřímný a férový.

Tereza Stuchlová – vedoucí aktivit pro předškolní mládež
Spoluzakladatelka organizace. Nejen životní partnerka Jiřího Stuchla ...
Spoluzakladatelka organizace. Nejen životní partnerka Jiřího Stuchla, ale i skromná a pracovitá vedoucí vzdělávací sekce. Podílí se na tvorbě strategie rozvoje organizace od počátku existence. Má na starosti týmy v dětských skupinách, příměstských táborech a navazujících aktivitách. Vždy usměvavá a nabitá energií.
Pavel Ehrlich – koordinátor a lektor programů EVVO

pavel.ehrlich@mamaloca.cz
+420 725 389 661

V M’am’aloce se zabývám činností spojenou s environmentálním vzdělávání ...
V M’am’aloca se zabývám činností spojenou s environmentálním vzděláváním, výchovou a osvětou. Kromě budování a rozvoje celkové koncepce EVVO v organizaci, je mojí hlavní činností příprava a koordinace tematicky zaměřených projektů a metodická podpora dětských skupin. Podílím se také na většině základních aktivit, které v sobě nesou principy lokální udržitelnosti a globální odpovědnosti k životnímu prostředí.
Rudolf Rak – lektor IT klubů Život online

rudrak.kurzy@email.cz
+420 732 589 213

Pro M’am’aloca o. p. s. zajišťuji chod klubů ICT pro seniory v Kolíně a v Českém Brodě ...

Pro M’am’aloca o. p. s. zajišťuji chod klubů ICT pro seniory v Kolíně a v Českém Brodě. Kluby jsou místem setkávání pro seniory, kteří se chtějí seznámit s počítači, tablety a chytrými telefony, zdokonalit se v jejich používání nebo potřebují pomoc při řešení problémů s jejich fungováním. Činnost klubů je také zaměřena na podporu aktivního života seniorů pořádáním společných výletů, prohlídek památek v regionu a návštěv společenských akcí.

Jitka Růžičková – účetní

+420 777 152 787

 

Jitka pro organizaci zajišťuje chod financí a účetnictví. Všem vizím, plánům...
Jitka pro organizaci zajišťuje chod financí a účetnictví. Všem vizím, plánům a projektům přiděluje reálná čísla a základy, bez kterých se v systému nedá existovat. Spolupracuje s auditory a finančními poradci. Jejím výsledkem jsou bezproblémové dotační i veřejnosprávní kontroly.
Jitka Baumruková – koordinátorka programů Erasmus+
Jitka je kreativní, multilingvistická a společenská výtvarnice ...

Jitka je kreativní, multilingvistická a společenská výtvarnice, která v organizaci kromě lektorské činnosti zajišťuje koordinaci projektů Erasmus+. Nejlépe se cítí v prostředí ateliéru a své kuchyně obklopena muzikanty a kreativci všeho druhu. Její empatii a komunikační schopnosti ocení jak distingovaní muži, tak ezoterické dámy ze všech koutů světa.

Daniel Dvořák – kouč a lektor vzdělávání

+420 773 234 646

Dan působí v organizaci v rámci několika projektů. Jako ředitel své vlastní a ...

Dan působí v organizaci v rámci několika projektů. Jako ředitel své vlastní a pro M’am’alocu partnerské organizace Metaculture je spřízněnou duší v plánování společných aktivit. V projektech M’am’alocy působí jako kouč, poradce, mentor či lektor. Příjemným vystupováním si dokáže naklonit nejen dětské duše, ale i svéhlavé teenagery či vrtošivé jedince. Nevadí mu cizí prostředí, ale nejlépe mu je s rodinou a přáteli. Vždy je angažovaný ve věcech „vyššího principu mravního“. V M’am’aloce je také znám tím, že sní vše, i to co ještě neuvařilo 🙂

Vladimír Salamánek – lektor Za včelami do sadu

+420 728 950 590

Vláďa je pozitivní, tvořivý a pracovitý člověk, který má rád přírodu ...

Vláďa je pozitivní, tvořivý a pracovitý člověk, který má rád přírodu. Jako včelař hospodaří s cca 50 včelstvy v malém rodinném včelařství již šestým rokem. Rád o včelách hovoří a seznamuje všechny, kdo rádi poslouchají, s jejich životem, chovem a vším, co toto staré řemeslo obnáší. Kromě včelaření se věnuje i myslivosti a kynologii. Současně je zemědělcem, strážníkem městské policie, ale hlavně otcem tří dětí, který si se vším poradí. V M´am´aloca vede výukový program pro školy Za včelami do sadu.

Antonín Tóth – dobrovolník
Tonda je člověk, který se nezalekne žádné práce a vždy rád se vším pomůže ...

Tonda je člověk, který se nezalekne žádné práce a vždy rád se vším pomůže, ať už se jedná o těžkou dřinu, nebo detailing interiérů. Je velmi obětavý a je pokaždé u toho, když k nebi lítají lopaty s pískem a hlínou, na zem padají trámy a dřevěné piliny, nebo když je třeba nanosit mouku, vynosit stoly a židle a naštípat dříví do pece.

Pavla Hubáčková – lektorka řemeslných kurzů
Bc. Vendula Šolcová - lektorka Cesta za chlebem

+420 723 416 542

 

David Žofka – dobrovolník