Tým M’am’aloca

Úvod / Tým M’am’aloca
Jiří Stuchl – ředitel organizace M’am’aloca

jiri.stuchl@mamaloca.cz
+420 774 650 198

Zakladatel organizace s duchem vizionářským. Neutěšitelný chrlič ...

Zakladatel organizace s duchem vizionářským. Neutěšitelný chrlič nápadů a projektů, kterého baví nejen projekty vymýšlet, ale i fyzicky realizovat. Jako ředitel organizace se stará o tým, jeho motivaci, naplňování vizí a cílů. Pro organizaci žije téměř každým dnem. Když se pro něco nadchne, těžko ho odradíte před dosažením požadovaného. Přesto je kamarádský, upřímný a férový.

Tereza Stuchlová – vedoucí aktivit pro předškolní mládež
Spoluzakladatelka organizace. Nejen životní partnerka Jiřího Stuchla ...
Spoluzakladatelka organizace. Nejen životní partnerka Jiřího Stuchla, ale i skromná a pracovitá vedoucí vzdělávací sekce. Podílí se na tvorbě strategie rozvoje organizace od počátku existence. Má na starosti týmy v dětských skupinách, příměstských táborech a navazujících aktivitách. Vždy usměvavá a nabitá energií.
Pavel Ehrlich – koordinátor a lektor programů EVVO

pavel.ehrlich@mamaloca.cz
+420 725 389 661

V M’am’aloce se zabývám činností spojenou s environmentálním vzdělávání ...
V M’am’aloca se zabývám činností spojenou s environmentálním vzděláváním, výchovou a osvětou. Kromě budování a rozvoje celkové koncepce EVVO v organizaci, je mojí hlavní činností příprava a koordinace tematicky zaměřených projektů a metodická podpora dětských skupin. Podílím se také na většině základních aktivit, které v sobě nesou principy lokální udržitelnosti a globální odpovědnosti k životnímu prostředí.
Anna Čečáková – PR manažerka
Pro M’am’alocu zajišťuji veškeré PR aktivity, tvořím tiskové zprávy ...

Pro M’am’aloca zajišťuji veškeré PR aktivity, tvořím tiskové zprávy a PR články, komunikuji s novináři a širokou veřejností. Mezi mé další činnosti patří copywriting na sociálních sítích, aktualizace webových stránek, podílím se na propagaci dětských skupin, veškerých projektů a veřejných akcí, které M’am’aloca realizuje. Pomáhám utvářet dobrou image společnosti a hlídám naplňování komunikační strategie. Hlavním cílem mého působení v M’am’aloce je rozšíření povědomí o společnosti a projektech, které realizujeme.

Rudolf Rak – lektor IT klubů Život online

rudrak.kurzy@email.cz
+420 732 589 213

Pro M’am’aloca o. p. s. zajišťuji chod klubů ICT pro seniory v Kolíně a v Českém Brodě ...

Pro M’am’aloca o. p. s. zajišťuji chod klubů ICT pro seniory v Kolíně a v Českém Brodě. Kluby jsou místem setkávání pro seniory, kteří se chtějí seznámit s počítači, tablety a chytrými telefony, zdokonalit se v jejich používání nebo potřebují pomoc při řešení problémů s jejich fungováním. Činnost klubů je také zaměřena na podporu aktivního života seniorů pořádáním společných výletů, prohlídek památek v regionu a návštěv společenských akcí.

Jitka Růžičková – účetní

+420 777 152 787

 

Jitka pro organizaci zajišťuje chod financí a účetnictví. Všem vizím, plánům...
Jitka pro organizaci zajišťuje chod financí a účetnictví. Všem vizím, plánům a projektům přiděluje reálná čísla a základy, bez kterých se v systému nedá existovat. Spolupracuje s auditory a finančními poradci. Jejím výsledkem jsou bezproblémové dotační i veřejnosprávní kontroly.
Jitka Baumruková – koordinátorka programů Erasmus+
Jitka je kreativní, multilingvistická a společenská výtvarnice ...

Jitka je kreativní, multilingvistická a společenská výtvarnice, která v organizaci kromě lektorské činnosti zajišťuje koordinaci projektů Erasmus+. Nejlépe se cítí v prostředí ateliéru a své kuchyně obklopena muzikanty a kreativci všeho druhu. Její empatii a komunikační schopnosti ocení jak distingovaní muži, tak ezoterické dámy ze všech koutů světa.

Eva Horejcová – lektorka EVVO, zahradnice
Eva je členem týmu od roku 2018 a svou všestranností působí v mnoha projektech ...
Eva je členem týmu od roku 2018 a svou všestranností působí v mnoha projektech. Od dětských skupin, přes komunitní rozvoj až po EVVO. V zahradě si hravě poradí s křovinořezem a stejně obratně zvládá lektorské či metodické činnosti ve třídě plné dětí nebo dospělých. Má spousty nápadů a energie je realizovat. Ve Štolmíři nejen bydlí, ale také hospodaří za vydatné pomoci své rodiny.
Daniel Dvořák – kouč a lektor vzdělávání
Dan působí v organizaci v rámci několika projektů. Jako ředitel své vlastní a ...

Dan působí v organizaci v rámci několika projektů. Jako ředitel své vlastní a pro M’am’alocu partnerské organizace Metaculture je spřízněnou duší v plánování společných aktivit. V projektech M’am’alocy působí jako kouč, poradce, mentor či lektor. Příjemným vystupováním si dokáže naklonit nejen dětské duše, ale i svéhlavé teenagery či vrtošivé jedince. Nevadí mu cizí prostředí, ale nejlépe mu je s rodinou a přáteli. Vždy je angažovaný ve věcech „vyššího principu mravního“. V M’am’aloce je také znám tím, že sní vše, i to co ještě neuvařilo 🙂

Miloš Špringr – lektor vzdělávání
Petr Steklý – lektor vzdělávání
Pavla Hubáčková – lektorka řemeslných kurzů
Monika Chybová – správkyně naučné stezky Štítarským údolím
Jiří Chyba – dobrovolník
David Žofka – dobrovolník
Antonín Tóth – dobrovolník
Renata Aschenbrennerová – dobrovolnice